Program festiwalu

Poniżej znajduje się szczegółowy plan tegorocznej edycji festiwalu.
Mamy nadzieję, że każdy z zainteresowanych znajdzie coś dla siebie.

Zapisy na warsztaty będą odbywały się poprzez platformę Evenea, podobnie jak w zeszłych latach. Więcej informacji na temat warsztatów pojawi się już niebawem na naszym profilu na Facebooku.

PIĄTEK / 06.09

19:00 | PGS

Wernisaż wystawy głównej
polskich rezydentek: Karolina Jonderko, Diana Lelonek, Marta Zgierska

Wernisaż wystawy Ilony Szwarc
Wernisaż wystawy Pawła Błęckiego oraz Katarzyny Bojko-Szymczewskiej

21:00 | Sopot Centrum

Wernisaż wystawy głównej
zagranicznych rezydentów: Arnis Balčus, Sasha Kurmaz

Wernisaż wystawy Karola Grygoruka
Wernisaż wystawy Huberta Humki

SOBOTA / 07.09

11:00-14:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Sashą Kurmazem

16:00 | Sopot Centrum

Spotkanie z Sashą Kurmazem i Arnisem Balčusem prowadzone przez Adama Mazura

18:00 | Sopot Centrum

Widzenie władzy, władza widzenia. Spotkanie z Karolem Grygorukiem prowadzone przez Pawła Starca

20:00 | Dwie Zmiany

Wernisaż Sopockich Szkół Fotografii WFH

NIEDZIELA / 08.09

11:00-14:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Arnisem Balčusem

16:00 | PGS

Spotkanie z Karoliną Jonderko, Dianą Lelonek i Martą Zgierską prowadzone przez Adama Mazura

20:30 | Muszla na Skwerze Kuracyjnym

„Panda Ułan Ude” – koncert Joanny Dudy do projekcji zdjęć Karoliny Jonderko

PONIEDZIAŁEK / 09.09

17:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Dianą Lelonek

WTOREK / 10.09

17:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Martą Zgierską

ŚRODA / 11.09

17:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Karoliną Jonderko

CZWARTEK / 12.09

17:00-21:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty sprzętowe cyfrowe.pl

19:00 | Kawiarnia Let’s Art
Wolność fotoreportera ’89 – 2019

Spotkanie z twórcami (Piotr Wójcik, Anna Biała, Jacek Marczewski, Sławek Kamiński) prowadzone przez Beatę Łyżwę-Sokół

PIĄTEK / 13.09

12:00-14:00 | Sopoteka

Spotkanie z Jackiem Porembą

oraz prezentacja najnowszego sprzętu firmy Hasselblad

14:00-16:00 | Sopoteka

Warsztaty sprzętowe Hasselblad prowadzone przez Jacka Porembę

18:00 | Sopot Centrum

Oprowadzanie po wystawie z Hubertem Humką, autorem wystawy „Death Landscapes

20:00 | Ukryte miejsce

Warsztaty z Katarzyną Bojko-Szymczewską oraz Pawłem Błęckim

SOBOTA / 14.09

15:00 | Monte Cassino

Odsłonięcie fotopomnika

17:00 | Dwie Zmiany

Spotkanie z Chrisem Niedenthalem

WARSZTATY

SOBOTA / 07.09

11:00-14:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Sashą Kurmazem

NIEDZIELA / 08.09

11:00-14:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Arnisem Balčusem

PONIEDZIAŁEK / 09.09

17:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Dianą Lelonek

WTOREK / 10.09

17:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Martą Zgierską

ŚRODA / 11.09

17:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty z Karoliną Jonderko

CZWARTEK / 12.09

17:00-21:00 | Studio SSF WFH

Warsztaty sprzętowe cyfrowe.pl

PIĄTEK / 13.09

14:00-16:00 | Sopoteka

Warsztaty sprzętowe Hasselblad prowadzone przez Jacka Porembę

@wramachsopotu